Kirándult a KHKE

Tartalmas napot töltöttek együtt a KHKE tagjai, idén második alkalommal szerveztünk egész napos kirándulást csapatunk részére.
Első állomasunk a kisbéri Mini-Magyarország volt, ahol Magyarország csodáit láthattuk kis méretben, egy helyen.
Utunkat Székesfehérváron folytattuk, ahol idegenvezetőnk kalauzolt minket a belváros számos látnivalója között! Csodás város, számos szépséggel és különlegességgel.
Rövid szabad program után megtekinthettük a hitvesi szerelem ékes példáját, Bory Jenő saját alkotását, feleségének épített várát. Hatalmas élmény volt mindannyiunk számára.
Programunkat Pákozdon zártuk egy velencei-tavi estebéddel, és Miskahuszár szobrának megtekintésével.
Rengeteg élménnyel és közös pillanattal gazdagodtunk, alig várjuk a következő alkalmat.
A kirándulás megvalósulását pályázati forrrasok is segítették, a Csoóri Sándor Alap és a Nemzeti Együttműködési Alap kiírásain elnyert forrásokból sikerült egy csodás napot szerveznünk egyesületi tagjainknak, ezzel is meghálálva céljaink eléréséért tett erőfeszítéseiket.